Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania?
Zadzwoń   799 910 731 lub napisz   kontakt@luk-drew.pl

Stworzyliśmy już dziesiątki altan, garaży, wiat i tarasów. Wszystkie są niepowtarzalne. Tak jak nasi klienci. Dlatego na początku zawsze staramy się zrozumieć Państwa potrzeby. To podstawa każdego udanego projektu. Realizując Państwa zlecenia zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Pomaga nam nowoczesny sprzęt i wieloletnie doświadczenie. Chętnie dzielimy się wiedzą, która pozwoli na długie i komfortowe użytkowanie wykonanych elementów. Zależy nam, by po zakończonej realizacji nasze produkty były estetyczną wizytówką naszej firmy. Jeśli skorzystają Państwo z naszych usług dołożymy wszelkich starań, by sprostać Państwu oczekiwaniom. Polecenie naszej pracy innym osobom zawsze traktujemy jako najwyższy wyraz zaufania. Zapraszamy do kontaktu.

 

Łukdrew to firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży architektury ogrodowej takiej jak: domki letniskowe, altany ogrodowe, domki narzędziowe, wiaty garażowe, budy dla psów, donice, pergole, płoty, meble ogrodowe, place zabaw oraz wiele innych.

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią i akceptację. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję politykę prywatności